FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
trajtimi i cistitit me bikarbonat natriumi - trajton cistiti

 
Post new topic   Reply to topic    www.panamabest.nl Forum Index -> PanamaBest Forum
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LitoillismJoined: 26 Jan 2022
Posts: 58368

PostPosted: Sun Jan 30, 2022 7:46 am    Post subject: trajtimi i cistitit me bikarbonat natriumi - trajton cistiti Reply with quote

»Trajtim natyral formula e cistitit si.

.

»Ila§ natyral p«r cistitin -> http://monarh.top/sq/cyssq/cyssq.html

.

.

.

.

.

Ilaēet nuk mund t'i zgjidhin kėto probleme tė jashtme. Ajo qė mund tė bėni ėshtė trajtimi i simptomave tė depresionit (si lodhja, disponimi i ulėt dhe humbja e interesit) pėr tju dhėnė mundėsinė e gjetjes sė zgjidhjeve tė kėtyre situatave tė vėshtira tė jetės.
Pėr njė trajtim me cilėsi tė lartė tė cistitit, mjafton tė pėrdorni njė kapsulė dy herė nė ditė! Nė tė njėjtėn kohė, gjatė gjithė kursit tė trajtimit, rekomandohet tė pini tė paktėn 2-3 litra lėng nė mėnyrė qė tė hiqni nė mėnyrė mė efektive bakteret nga sistemi urinar!
trajtimi i cistitit hemorragjik
ilaē pėr trajtimin e cistitit
fėmijėt e trajtimit tė cystitit natyror
trajtimi i cistitit kronik
trajtimi i cistitit gjatė gjidhėnies
trajtimi i cistitit tek meshkujt
trajtimi i cistitit mace
trajtimi i cistitit
trajtimi i cistitit
trajtim i cistitit natyror burra
trajtimi i cistitit tek fėmijėt
Cistat ėshtė njė ilaē inovativ pėr luftimin e cistitit, i cili nuk ka analoge, do tė eleminojė shpejt dhe nė mėnyrė efektive shkakun e sėmundjes, si dhe do tė formojė njė mbrojtje natyrore kundėr infeksioneve. Avantazhi i ilaēit ėshtė se ajo ka disa veprime nė tė Cistiti ėshtė njė sėmundje shumė e rrezikshme qė mund tė ēojė nė komplikime serioze. Ju duhet ta trajtoni atė nga ditėt e para. Si mund ta merrni shpejt dhe nė mėnyrė efektive Trajtimi i stresit kronik . Qė nga hulumtimi i parė mbi stresin, kryer nga Hans Selye nė vitet 1950, shumė ekspertė kanė ofruar gjithnjė e mė shumė njohuri pėr atė qė ėshtė, si funksionon dhe cila ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė trajtuar kėtė gjendje.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    www.panamabest.nl Forum Index -> PanamaBest Forum All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum